Be – Pro to nie tylko firma szkoleniowa i konsultingowa, to przede wszystkim zespół ludzi, których pasją jest pomaganie innym w rozwijaniu umiejętności miękkich i twardych umiejętności biznesowych. Specjalizujemy się przede wszystkim w skutecznym przemawianiu, nowoczesnym przywództwie i budowaniu zespołów, precyzyjnym kreowaniu wizerunku i marki, innowacyjnych strategiach biznesowych, skutecznej sprzedaży, efektywnej organizacji czasu oraz konkurencyjności na rynku pracy. Oprócz standardowej oferty szkoleń, przygotowujemy we współpracy ze specjalistami, indywidualne programy, dostosowane do potrzeb klienta jak na przykład zarządzanie zmianą w projekcie czy marketingowe kampanie internetowe.

Szkolenia są dla nas czymś więcej niż tylko pracą – przede wszystkim są misją prowadzenia ambitnych ludzi prosto do sukcesu i sposobem na wspólny rozwój drzemiącego w naszych klientach potencjału.

Na stałe współpracujemy ze światem biznesu – od agencji marketingowych, przez spółki consultingowe po firmy produkcyjne, a także ze środowiskiem akademickim, w tym z biurami karier, samorządami, organizacjami i kołami naukowymi z największych uczelni państwowych z całego kraju oraz Krajową Reprezentacją Doktorantów.

Chcesz zorganizować szkolenie w swojej firmie? A może jesteś studentem i chcesz zorganizować szkolenie u siebie na uczelni? Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące współpracy lub naszych usług, pisz śmiało!

 

 

Katarzyna Pawełczyk

Z wykształcenia inżynier, absolwentka Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Z zawodu Key Account Manager i rekruter Be – Pro. Z zamiłowania mówca i szkoleniowiec. Umiejętności miękkich uczy głownie w biznesie, ale to ona jest pomysłodawcą i koordynatorem projektów skierowanych do studentów i absolwentów, stawiających pierwsze kroki na ryku pracy ( np. "Kariera Przyszłego Milionera").

Tajemnice niezwykłej sztuki przemawiania zgłębiała m. in. od aktorów Teatru Narodowego. Projekty szkoleniowe i marketingowe prowadziła dla takich firm jak PR MANAGEMENT, Global Liberty Enterprises Branch Poland Limited Sp. z o.o., retrocegła.pl, BHP Serwis i inne. Ponadto współpracuje z Krajową Reprezentacją Doktorantów oraz wieloma organizacjami studenckimi i uczelniami wyższymi. Oprócz pracy z dorosłymi bardzo ceni sobie pracę z dziećmi, dla których prowadziła m. in. dwie edycje warsztatów „JUNIOR AGH”.

Potrafi z niezwykłą precyzją obserwować świat, ludzi i relacje, dzięki czemu przekazuje wyjątkowo praktyczną wiedzę, a jej szkolenia cieszą się tak dużą popularnością. W życiu ceni sobie umiejętność wychodzenia ze schematów i gotowość do podejmowania wyzwań, a jej motto brzmi: „W co umysł może uwierzyć, tego umysł może dokonać”.